Ön Ödemeli Kartlar Bonus Kazandırıyor

Ön Ödemeli Kartlar Bonus Kazandırıyor

Ön Ödemeli Kartlar Bonus Kazandırıyor
Ön Ödemeli Kartlar Bonus Kazandırıyor

Bets10‘da ön ödemeli kartları kullananlar kazanıyor. Ön ödemeli kartlarla para yatıran % 10 bonusu kapıyor. Ön ödemeli kartlar bonus kazandırıyor. Ön Ödemeli kartlar hangileri, bonus  nasıl senin olur ve daha fazlası, şimdi yazının devamında.

Ön Ödemeli Kartlar Bonus Kazandırıyor

Ön Ödemeli kartlar :

Cashixir

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Cashixir ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Cashixir yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metoddur.
Cashixir ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir. Bets10, Cashixir ile yapılan para yatırma işlemi için %10 Bonus vermektedir.

Jeton 

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Jeton ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Jeton yöntemini öneriyoruz. Bu metot özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metoddur.
Jeton kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir.

HEMEN TIKLA NE İÇİN BETS10 İÇİN BONUS KAZANMAK İÇİN.

PayKwik 

Bets10 hesabınıza ön ödemeli PayKwik ile anında para yatırabilirsiniz. PayKwik, müşterilerine güvenli bir şekilde uluslar arası web sitelerinden alışveriş imkanı sunan ön ödemeli bir para yatırma yöntemidir, belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.
PayKwik kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir. Bets10, PayKwik ile yapılan para yatırma işlemi için %10 Bonus vermektedir.

Paykasa

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Paykasa ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Paykasa yöntemini öneriyoruz. Bu metod özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metodudur.
Paykasa ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşlığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir. Bets10, Paykasa ile yapılan para yatırma işlemi için %10 Bonus vermektedir.

Jeton Cüzdan 

Bets10 hesabınıza Jeton Cüzdan ile anında para yatırabilirsiniz.
ATM ve Kredi kartları, Anında Havale, CepBank, Bitcoin ile Jeton Cüzdan’a anında para aktarabilirsiniz.
Jeton Cüzdan ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır.
Bets10, Jeton Cüzdan ile yapılan para yatırma işlemi için %10 Bonus vermektedir.

Whatsapp bonusu ile hem bonus kazan hem de en özel kampanyadan anında haberdar ol. Ayrıntılar yazının içeriğinde.

Şimdi Whatsappla Bonus Zamanı

BETS10 KAZANDıRıR

 
Güncelleme:4 Haziran 2018