Jeton şimdi Bets10 da

Jeton şimdi Bets10 da

Jeton şimdi Bets10 da
Jeton şimdi Bets10 da

Jeton şimdi Bets10 da

Jeton şimdi Bets10 adresine geldi. Gelişen ödeme yöntemlerine bir yenisi daha eklendi. Bets10 jeton para yatırma yöntemi ile sonunda farklı kolaylıkta bir hizmete adımını attı. Bets10 üzerinden daha hızlı ve güvenilir işlem yapmak jeton sayesinde mümkün hale geldi. Bir önceki ödeme yöntemleri elbette hala geçerli. Ancak jeton diğer yöntemlere oran ile kişilere daha çok hitap ediyor. Kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen ve sürekli olarak kartıyla Bets10’a para yatırmakta zorluk yaşayan kişiler kesinlikle diğer yöntemlerden ise jetonu kullanmaya başlamalıdır. Üstelik jeton kartlarına sahip olmak için çok fazla uğraşmanıza da gerek yoktur. Jetona sahip olabilmeniz için Türkiye üzerinde pek çok aracı kurum bulunmaktadır. Bu kurumlardan jeton kodlarını paralarını ödeyerek anında alabilirsiniz.  

Jeton ile Bets10 Para Yatırma

Jeton Bets10 para yatırma işleminde tabii ki dikkatli davranmanız gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Jeton kodunuzu belirli bir miktar ödeyerek aldınız ve jetonunuzun içerisindeki paranın bir miktarını Bets10’a atarken geri kalan miktarını ise başka bir yerde değerlendirmek gibi bir şansınız olmadığını bilmelisiniz. Eğer jetonunuzu Bets10’da kullanmaya karar verdiyseniz kartın içindeki tüm parayı Bets10 hesabınıza aktarmanız gerekmektedir. Jeton içerisindeki parayı hesabınıza aktarmanız için çok fazla uğraşmanıza da gerek yoktur. Tek yapmanız gereken 19 haneli Jeton kodunu, kartın son kullanım tarihini ve 4 haneli olarak bildirilen pininizi girmeniz yeterlidir. 19 haneli jeton kodunuzu boşluk bırakmadan girdikten sonra diğer bilgilerinizi de tamamlayarak alt tarafta bulunan para yatırma butonuna bastığınız anda jetonunuzun içerisinde bulunan tüm meblağı Bets10 hesabınıza aktarmış olursunuz.

Jeton nedir ve Nasıl Kullanmalıyım?

Jeton nedir? Ön ödemeli kart olarak 2016 yılında yaratılmış bir kart olmasına karşılık güvenilir bir teknik olduğu kanıtlanmıştır ve artık internet sitelerinin neredeyse tamamında kullanılmaya başlanmıştır. Global ödeme ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş olan bu kartı tüm ülkelerde alışveriş yaparken kullanabilme imkânınız bulunmaktadır. Ancak kartın içerisinde bulunan parayı başka bir para birimine dönüştürerek kullanma imkânınız bulunmamaktadır. Sadece cep telefonunuzu kullanarak ödemelerinizi yönetmek, para gönderimi ve alımı yapabilmek ve kurlarınızı yönetebilmek için sadece ihtiyacınızın jeton kart olduğunu bilmelisiniz.

Online ödemelerin korkulu rüyası olan dolandırıcıların sizi tehdit etmesini önleyen ve risklerin tamamını ortadan kaldıran Bets10 jeton kart sayesinde artık daha güvenilir alışverişler sizi bekliyor. Tüm dünya üzerinde geçerli e-pin ve e-cüzdan yolu ile kendinize güvene almanızın zamanı geldi. Üstelik hesabınızdaki parayı belirli saatler arasında değil dilediğiniz an ve gün çekebilirsiniz. Jetonun pek çok türü bulunmak ile birlikte Bets10 üzerinde kullanılmakta olan jeton türünün ise Jeton Voucher olduğunu bilmeli ve alımlarınızı buna göre yapmalısınız. Jeton Voucher e-pin alışverişlerinde kullanılmakta olan tekniktir. Ayrıca Jeton mobil ile de anında tüm işlemlerinizi cep telefonunuzdan gerçekleştirebilmektesiniz. Şuanda iPhone ve Android için kullanılabilir durumdadır. Bunun yanında bayiliğini de alabilmektesiniz. Tabi bunlar için TC kimlik numaranız ile üye olmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Bets10 Jeton hakkında daha detaylı bilgi ve nereden alınabileceğini öğrenmek için buraya tıklayın

Bets10cular iyi eğlenceler diler.